top of page

O nas

Home

/

O nas

KILKA SŁÓW O NAS

Optima Medical Group

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się placówką medyczną działającą w Małopolsce. Specjalizujemy się w okulistyce oraz medycynie estetycznej, w szczególności okolic oczu. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do kwalifikacji i kompetencji całego naszego zespołu, jak również do jakości wyposażenia naszego ośrodka.

NASZA MISJA I ZASADY

Jak działamy

Nasz zespół medyczny tworzą lekarze, których cechuje zamiłowanie do medycyny. Wiemy, że każdej dolegliwości musi towarzyszyć szerokie spojrzenie na Pacjenta, w szczególności na jego tryb życia, sposób odżywiania, nawyki, charakter pracy oraz współistnienie innych, pozornie niezwiązanych ze sobą schorzeń. Dlatego naszą dewizą jest holistyczne podejście do zdrowia. Poświęcamy dużo czasu na badanie, w tym na szczegółowe zebranie wywiadu. W komunikacji z Pacjentem zakładamy otwartość i wyczulenie na każde sygnalizowane objawy. Umiejętność ich interpretowania stanowi dla nas podstawowy atrybut kompetencji zawodowych. Takie podejście pozwala nam budować układ zaufania z Pacjentem niezbędny w procesie leczenia.

NOWOCZESNY SPRZĘT

Komfortowe gabinety

W  leczeniu ważną rolę odgrywa wysokiej jakości sprzęt medyczny. Przywiązujemy do tej kwestii bardzo dużo uwagi, ponieważ wiemy, że jest ona niezbędnym uzupełnieniem tego, co w procesie leczenia jest najważniejsze, tj. rzetelnej wiedzy medycznej, doświadczenia zawodowego oraz empatii lekarza. Dlatego Optima to również ośrodek wyposażony w najwyższej jakości, nowoczesny oraz certyfikowany sprzęt z zakresu okulistyki. Wnętrza naszej placówki są dostosowane dla osób niepełnosprawnych oraz starszych. Nasze gabinety są wyposażone w specjalistyczne meble oraz urządzenia sanitarne spełniające wymagania dotyczące sterylności, odporności na działania czynników zewnętrznych.

Nasz salon optyczny

Optyk Optima

Stworzyliśmy miejsce, w którym każdy Pacjent uzyska kompleksową opiekę na wzrokiem, w tym znajdzie wyjątkowe okulary. Dlatego nasz zespół medyczny uzupełniają doświadczeni optycy, którzy zapewniają profesjonalne doradztwo, z zakresu doboru oprawy oraz najwłaściwszych soczewek okularowych.

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci!

REJESTRACJA TELEFONICZNA  +48 537 800 807
bottom of page